اخبار و اطلاعیه ها
موارد استفاده دستگاه کاغذ خرد کن ایرانی | وب سایت مهر امحا

دستگاه کاغذ خردکن ایرانی یا امحای ایرانی کاربردهای زیادی دارد. از دستگاه کاغذ خردکن ایرانی می توان در اداره جات مختلف استفاده نمود مثلا در دانشگاه ها بعد از برگزاری امتحانات برای از بین بردن برگه های سوال و پاسخ نامه ها از دستگاه کاغذ خردکن ایرانی استفاده می شود علاوه بر این جاسوس ها برای از بین بردن مدارک مهم از دستگاه کاغذ خردکن ایرانی استفاده می کنند.

کاغذ خردکن ایرانی استفاده زیادی داشته است اما علیرغم استفاده زیاد از این دستگاه اسمی از آن برده نمی شود ولی به هر حال طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است.

جاسوسان برای مخفی کردن و از بین بردن مدارکی که نمی خواهند به دست کسی برسد به کمک دستگاه کاغذ خردکن ایرانی که در انواع و اندازه های زیادی موجود می باشد این عملیات را انجام می دهند.

برای حفاظت از اطلاعات مهم در شرکت ها ، ادارات دولتی ، ادارات خصوصی و دانشگاه ها استفاده از دستگاه کاغذ خردکن ایرانی کمک زیادی برای منهدم کردن اسناد و مدارک مهم خواهد کرد.

ولی کاغذ خردکن ایرانی علاوه بر موارد ذکر شده چیزی بیشتر از آنچه فکر می کنید اهمیت دارند.

در شرکت ها و ادارات در طول روز مدارک و اسناد زیادی تولید می شوند که در پایان هر روز پسماند های زیادی از کاغذ تولید می شود در این جا کاربرد دستگاه های کاغذ خردکن اهمیت فراوانی پیدا خواهد کرد.بعد از اتمام تایم کاری هر روز افرادی در شرکت ها و ادارات مسئول نابود کردن مدارک تولید شده می شوند که کاغذهای باطله را به کمک دستگاه کاغذ خردکن ریش ریش کرده و اثری از آن مدارک به جا نخواهد ماند.

دستگاه کاغذ خرد کن ایرانی

تا چندی قبل دستگاه امحای ایرانی در کشور ایران کاربردی نداشته است ولی به مرور زمان جای خود را در بازار ایران باز کرده و مشتریان زیادی را جذب کرده است.

رعایت چندین نکته مهم در زمان خرید یک کاغذ خردکن ایرانی

1-قدرت موتور کاغذ خرد کن

اگر دستگاه کاغذ خردکن از قدرت بالایی برخوردار باشد سرعت خرد کردن کاغذ هم بالا خواهد رفت.سرعت زمانی اهمیت پیدا خواهد کرد که تعداد برگه هایی که می خواهید آن ها را امحا کنید زیاد باشد.این ویژگی از خسته شدن فردی که در حال انجام این کار می باشد جلوگیری خواهد نمود و فرد با خیالی آسوده کار را انجام داده و خسته نخواهد شد.

2-روش برش دادن کاغذ با دستگاه کاغذ خرد کن

روش از بین بردن کاغذ ها می تواند به دو حالت انجام شود که این دو حالت عبارتند از : رشته ای و پودری. در نوع رشته ای ورودی آن کاغذ بوده و خروجی حاصل از آن کاغذهای رشته رشته شده می باشد.در نوع پودری آن باز هم ورودی دستگاه کاغذ بوده و خروجی آن پودر کاغذها می باشد.

3-ظرفیت دستگاه کاغذ خرد کن

دستگاه های کاغذ خردکن هم مانند دیگر دستگاه ها دارای یک ظرفیت تعریف شده ای می باشند. نهایت ظرفیت دستگاه کاغذ خردکن بین 5 تا 20 برگ خواهد بود.در واقع هر دفعه قادر به خرد کردن تنها این تعداد خواهد بود.

4-ابعادی که کاغذ برش داده می شود

ابعاد خرد شده کاغذ توسط دستگاه برای خیلی از افراد اهمیت دارد. این ابعاد شامل 1.9*15 تا 3.9*40 میلی متر می باشد.در مدل های دیگر هر کاغذ A4 را به تعداد 2200 تا 10000 ذره پودر خواهد کرد.

نظرات (0)

نظری برای این مطلب ثبت نشده است

نظر خود را اضافه کنید.

پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location