اخبار و اطلاعیه ها
موارد استفاده کاغذ خرد کن ایرانی | وب سایت مهر امحا

بعد از استفاده از دستگاه امحا ایرانی شما با حجم زیادی از کاغذ های خرد شده طرف هستید که جای زیادی را اشغال می کند.

در این مقاله می خواهیم شما را با کاربرد های این خرده کاغذ ها آشنا کنیم:

کاغذ خرد کن ایرانی

1- پر کردن خلاء در بسته بندی انوع اجسام

کاغذ های خرد شده توسط دستگاه کاغذ امحا ایرانی می تواند اجسام را زیبا تر جلوه دهد وهم به عنوان یک محصول زیبایی شناسی استفاده شود. سلفون خرد و مقوا خرد به شکل حصیر لاستیکی می تواند مورد استفاده برای بسته بندی محصولات قرار بگیرد. مقوا خرد در حصیر و فرم نوار را نیز می توانید به عنوان یک جاگیر کردن خلاء برای حمل و نقل محصول ها استفاده کنید تا از ضربه جلو گیری نمایید

2- ملافه ای برای حیوانات

بستر حیوان یکی از روش های مقرون به صرفه و زیست محیطی برای بازیافت است. کاغذ یا کارت خرد شده در دستگاه امحا ایرانی (مانند چاپ اخبار، بریدگی ها) را می توان خرد شده و برای تولید یک تخت گرم و راحت برای حیوانات استفاده کرد. این کاغذ های خرد شده توسط دستگاه امحا ایرانی پس از مخلوط شدن با مدفوع حیوانات به سرعت تجزیه می شود.

3- قالب ها و مقوا

کاغذ های خرد شده توسط امحا ایرانی قالب ها به سرعت با تبدیل شدن به یک جایگزین متناسب برای ذغال سنگ و دیگر سوخت ها غیر قابل تجدید می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

4- کاهش زباله

کاغذ های خرد شده در دستگاه امحا ایرانی به طور کلی حجم ضایعات را تا 75٪ کاهش می دهد و برای مواد باقی مانده که نیاز به مدفون شدن دارند، تجزیه آن ها بسیار قوی تر و زمان آن کمتر طول می کشد تا زمانی کاغذ خرد نشده باشد.

5- عایق

در کشور ژاپن، کاغذ روزنامه ریزکه با دستگاه امحا خرد شده است اغلب با مواد شیمیایی مقاوم در برابر شعله و چسب مخلوط می شود و برای ایجاد یک عایق اسپری قادر به ساخت و ساز در ساختمان به فضای داخلی دیوار و در قسمت پایینی سقف اعمال می شود.

نظرات (0)

نظری برای این مطلب ثبت نشده است

نظر خود را اضافه کنید.

پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location