اخبار و اطلاعیه ها
ترمیم اسناد بعد از استفاده از کاغذ خردکن | وب سایت مهر امحا

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و فن آوری در رایانه های مدرن، بصورت قابل توجهی باعث سرعت بخشیدن به روند بازیابی کردن مجدد اسناد خرد شده توسط دستگاه خردکن ساخت ایران شده است.

در این رایانه های مدرن نوارهای باقی مانده در هر دو طرف اسکن شده، و پس از آن یک کامپیوتر باید تعیین کننده چگونگی این باشد که نوار باید در کنار هم قرار گیرد.

رابرت جانسون از انجمن ملی اطلاعات از بین رفتن اعلام کرده است که تقاضای زیادی برای بازسازی اسناد خرد شده توسط دستگاه خردکن ساخت ایران وجود دارد.

کاغذ خرد کن ساخت ایران

برای حداکثر امنیت باید اسناد خرد شود به طوری که کلمات سند را از طریق دستگاه خردکن ساخت ایران به صورت افقی داخل ورودی دستگاه خردکن ساخت ایران بروند به عنوان مثال عمود بر تیغه.

بسیاری از اسنادی که در رسوایی انرون حسابداری نقش داشت از طریق دستگاه خردکن ساخت ایران راه اشتباه تغذیه شدند، و آن ها را آسان تر جمع آوری و بازیابی کردند.

در سال 2003، یک تلاشی برای بازیابی آرشیو خرد از استاسی، آلمان شرق پلیس مخفی وجود دارد. وجود دارد میلیون ها تکه کاغذ که دست پاچه مقامات استاسی به کیسه های زباله در آخرین روزهای رژیم در پاییز سال 1989 انداخت.

در سال 2011، ماشین های علف زنی چالش دارپا بر دانشمندان کامپیوتر، علاقه مندان به پازل، و هر کس دیگری که با علاقه به حل مسائل پیچیده نامیده می شود، به رقابت برای به 50،000 $ توسط چیدمان با هم یک سری از اسناد خرد شده توسط دستگاه خردکن ساخت ایران واداشت.

چالش های خردکن ساخت ایران شامل پنج پازل جداگانه که در آن تعدادی از اسناد، موضوع سند و روش خرد به ارائه چالش دشواری افزایش متنوع شد.

برای تکمیل هر مشکل، شرکت کنندگان به ارائه پاسخ به یک پازل تعبیه شده در محتوای سند بازسازی مورد نیاز بود.

فروشگاه شرکت مهرگستر

در کشور ما بعد از تولید کاغذ خرد کن ساخت ایران توسط شرکت مهر گستر که تولید کننده ی دستگاه های کاغذ خرد کن ایرانی و ماشین آلات اداری پیشرو در این صنعت است

نظرات (0)

نظری برای این مطلب ثبت نشده است

نظر خود را اضافه کنید.

پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location