اخبار و اطلاعیه ها
کاغذ خرد کن ایرانی در بازیافت | وب سایت مهر امحا

در حال حاضر حجم بسیار بالایی از زباله های تولیدی در شهر پس از اعمال فرآیند های خاص مورد استفاده دوباره قرار می گیرند.

كاغذ كه یکی از محصول های مهم از طبیعت درختان و جنگل های طبیعی است قسمت بسیار زیادی از زباله های اداری، مدارس و هم چنین زباله های خانگی را به خودشان اختصاص داده و این در حالتی است كه بازیافت این ماده با ارزش و استفاده مجدد از آن نه تنها مانع از قطع بی رویه درختان جنگلی خواهد شد بلكه هزینه تبدیل الیاف چوب به كاغذ را می توان به میزان جالب توجهی كاهش داد.

کاغذ خرد کن ایرانی و بازیافت

امروزه و در حال حاضر فرآیند بازیافت كاغذ از فناوری های پیشرفته ای استفاده می شود كه مرحله انجام آن فرآیند با توجه به این مهم كه چه محصولاتی را به عنوان محصولاتی پایانی از زباله های كاغذی مورد توجه گرفته باشیم، تفاوت خواهد داشت.

در این چرخه بازیافت كاغذ عبور از مرحله های غربال گری، خمیر سازی و پاك سازی، خردکن ایرانی برای تهیه مقوا های باریک و با كیفیت پایین ضروری بوده، اما اگر قصد داشته باشیم از كاغذهای باطله برای تهیه كاغذ های مرغوب و با كیفیت استفاده بنماییم عبور از مرحله شناور سازی نیز بسیار مهم خواهد بود.

در ابتدایی ترین مرحله از چرخه بازیافت كاغذ، كاغذ های جمع آوری شده در یك محلول آبکی كه حاوی ذرات فیبری می باشد غوطه ور شده و در نهایت برخورد با تیغه هایی كه در آن محفظه در حال چرخش هستند، تجزیه خواهند شد، در مرحله دوم ناخالصی های درشت تر از خمیر بدست آمده جدا سازی می شوند.

با وجود دستگاه خردکن ایرانی شما می توانید علاوه بر خرد کردن کاغذ های خود و استفاده از خردکن برای کاهش حجم کاغذ تولیدی خود به بازیافت کاغذ نیز کاهش دهید.از دستگاه خردکن ایرانی در سازمان ها و ادارات دولتی برای امحای ایرانی کاغذ استفاده می شود

کاغذ خرد کن ایرانی مهرگستر

در کشور ما بعد از تولید کاغذ خردکن ایرانی ساخت ایران توسط شرکت مهر گستر که تولید کننده ی دستگاه های خردکن ایرانی ایرانی و ماشین آلات اداری پیشرو در این صنعت است.

نظرات (0)

نظری برای این مطلب ثبت نشده است

نظر خود را اضافه کنید.

پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location